KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsningar 15636113

nr 1563 6113

Marianne Lundblad

(f. 1930), Sverige

Etsningar, 3 st, Signerade, Numrerade 1-2/7, yttermått inklusive ram: 40x40 - 42x42 cm

Marianne Lundblad, svensk bildkonstnär och skulptör född i Västerås 1930.

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 11 september 2023
kl 20:34:00

11/9 20:09:28 1      Vinnande bud

  • 11 sep

Specialauktion Marianne Lundblad

Läs mer om Specialauktion Marianne Lundblad

Marianne Lundblad

Läs mer om Marianne Lundblad